FleetСare TMS

Platforma pro řízení všech firemních procesů je dokonalým řešením pro vaši logistickou společnost

Dispečink a bezpečnost

Dispečink - Jízdy
FleetСare TMS je především pohodlná služba pro zaměstnance. Pomáhá jim kontrolovat všechny aspekty činnosti, a to od vyhledávání přepravovaného nákladu až po jeho doručení.

Díky FleetСare TMS mají zaměstnanci k dispozici pohodlnou a spolehlivou službu, která pomůže dispečerům sledovat takové ukazatele, jako jsou seznamy zákazníků, typ návěsů, trasy, brutto, celkový počet kilometrů atd.
Už nemusíte kupovat několik služeb, vše je v jednom programu.


Bezpečnost - Knihy jízd
Nákladní doprava je jedním z nejtěžších povolání na světě.
Řidiči jsou na cestách spoustu času, a proto americké ministerstvo dopravy omezuje dobu, kterou smějí strávit řízením nákladního vozidla, a vyžaduje, aby dodržovali předpisy a zaznamenávali čas strávený za volantem do knihy jízd.

K tomu jsme vyvinuli praktický nástroj který umožňuje sledování pracovní doby řidičů.

Dispečink a bezpečnost

Naše odborné znalosti

Machine Learning & AI
Umělá inteligence v současné době dosahuje pozoruhodného pokroku. Při promyšleném a odpovědném nasazení AI přináší cenné výsledky. Naše komplexní nabídka zahrnuje vývoj strategie, implementaci a průběžnou podporu řízení, které jsou navrženy tak, aby umožnily podnikům hladce integrovat a rozšiřovat AI v rámci svých operací.
Dozvědět se více
Big Data
Integrace Big Data řešení v moderním podnikatelském prostředí může být mimořádně přínosná, protože dokáže výrazně zvýšit provozní efektivitu a podpořit významný růst příjmů.
Dozvědět se více
Datová věda
Datová věda zdokonaluje obchodní poznatky, které organizace získává ze svých dat. Fleet Care Group pomáhá podnikům zlepšit jejich rozhodování pomocí rozsáhlých datových souborů k získání cenných informací, které zvyšují obchodní hodnotu.
Dozvědět se více
Digitální transformace
Digitální transformace zásadně mění způsob, jakým jsou podniky řízeny a jak poskytují hodnotu svým zákazníkům. Naše strategie se soustředí na práci s organizacemi na jejich současné úrovni a poskytování kombinace služeb na míru, aby se zajistilo, že jejich proces digitální transformace bude úspěšný.
Dozvědět se více
Internet věcí (IoT)
Ve společnosti Fleet Care Group nabízíme svým klientům komplexní IoT služby a pomáháme jim proměnit jejich obchodní požadavky v konkurenční výhodu prostřednictvím inovativních řešení využívajících technologii internetu věcí.
Dozvědět se více
UI/UX Design
Pokud hledáte tým, který dokáže zajistit jasně vymezený proces tvorby UI / UX, dodržovat termíny a dosahovat výjimečných výsledků, zvažte spolupráci se společností Fleet Care Group. Naši designéři vám pomohou rychle a efektivně vytvořit poutavý produkt.
Dozvědět se více

Statistiky

Dispečerské statistiky
Pomocí systému FleetCare TMS můžete analyzovat a vyhodnocovat výsledky práce, vytvářet přehledy pro každého dispečera a zobrazovat statistiky v různých sekcích: datum, typ návěsu, odpovědný dispečer, brutto a mnoho dalších, podle vašich potřeb.
Prohlížejte si statistiky a určete nejhodnotnější zaměstnance společnosti pro jejich odměňování dalšími bonusy a pobídkami.

Přehledy
Optimalizace procesů, efektivita, rychlost a dodržování termínů se staly klíčovými ukazateli, které umožňují logistickým společnostem úspěšně působit v oboru. Nahrávejte si reporty a vyvoďte závěry do budoucna pro ještě větší úspěch vaší společnosti. Prohlédněte si reporty pro dispečery a bezpečnostní oddělení.

Sledujte desítky ukazatelů výkonnosti v praktickém formátu!

Statistiky
Pojďme spolupracovat!
Kontaktujte nás již dnes a zjistěte, jak Fleet Care může pomoci inovovat vaše podnikání!
Pojďme spolupracovat!
Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů