Vývoj softwaru

Co je podnikový software?


Jak již název napovídá, podnikový software je určen k tomu, aby pomáhal organizacím při jejich podnikatelské činnosti. Dokáže řešit různé záležitosti v oblasti lidských zdrojů, řízení projektů, finančních služeb, cestovního ruchu, kosmetického průmyslu, logistiky a řízení vztahů se zákazníky. Řada firem používá několik softwarových řešení k tomu, aby uspokojily různé potřeby v rámci jednotlivých týmů. 

 

Integrace podnikových softwarových řešení v rámci celé společnosti však může být náročná, a způsobovat tak znechucení zaměstnanců při přihlašování/odhlašování z různých zařízení a hledání náhradních způsobů, jak kombinovat data. Cílem podnikových softwarových řešení je usnadnit integraci mezi odděleními, umožnit sdílení dostupných zdrojů a maximalizovat využití energie při minimalizaci plýtvání.

 

Proč si pořídit vlastní podnikový software?


Technologii nám umožňují soustředit se na kreativnější a inovativnější práci, zatímco software se stará o běžné úkoly. Právě tyto každodenní činnosti však zajišťují hladký chod firmy. Vlastní podnikové řešení má nekonečné možnosti a lze jej přizpůsobit konkrétním potřebám vaší firmy.

 

Umožňuje kompatibilitu napříč platformami a prohlížeči, zlepšuje použitelnost a škálovatelnost a dokáže se přizpůsobit organizačním změnám. Zároveň zajišťuje interoperabilitu a poskytuje bezpečný základ. Vývojem aplikace na míru, která je v souladu s hodnotami vaší firmy, a využitím strojového učení vzniká neomezený potenciál toho, čeho lze dosáhnout s vlastním podnikovým řešením.

Vývoj softwaru

 

Jak začít s podnikovým softwarem? 


Pokud uvažujete o vytvoření podnikového softwaru pro řízení všech aspektů vašeho podnikání - náš tým vás podpoří v každém kroku, aby byl proces řízení projektu co nejjednodušší. Náš proces začíná konzultací, při které vám položíme řadu otázek, abychom pochopili, co v současné době ve vaší firmě funguje a s jakými problémy se setkáváte.

 

Poté si náš tým vyslechne vaše představy o vašem podnikání a případné obavy. Vysvětlení vašich obchodních plánů a procesů jinému manažerovi vám navíc pomůže identifikovat hlavní příčiny možných stížností ze strany vašeho týmu. Nakonec vám pomůžeme s analýzou a plánováním vývoje podnikových aplikací. Místo budování všeho najednou upřednostňujeme vývoj položek, které zajistí nejvyšší návratnost investic.

 

Společně vytvoříme plán vývoje, který zajistí úspěšné dokončení projektu v rámci vámi požadovaných interních aplikací, rozpočtu a časového harmonogramu. Kromě toho slaďujeme vývoj projektu s dalšími důležitými obchodními plány.

 

Nakonec náš tým s vámi bude spolupracovat na návrhu a vývoji softwarového systému. Zapojíme vás do každého kroku životního cyklu vývoje podnikového softwaru a povedeme vás tak, abychom vám pomohli učinit nejlepší rozhodnutí pro vaši firmu a soustředit se na vaše cíle.

 

Proč si zvolit Fleet Care Group?


Jako jedna z předních společností zabývajících se vývojem podnikového softwaru pomáhá Fleet Care Group firmám působícím v různých odvětvích - od finančních služeb, cestovního ruchu, kosmetického průmyslu, marketingu a stavebnictví až po logistiku - získat konkurenční výhodu díky využití technologií. Náš tým se skládá ze zkušených vývojářů podnikového softwaru, kteří se dobře orientují v nejnovějších technologiích a trendech. S přístupem zaměřeným na zákazníka vytváříme zákaznická řešení podnikového softwaru, která vyhovují vašim jedinečným obchodním požadavkům. 

 

Zde je několik dalších pádných důvodů, proč spolupracovat se společností Fleet Care Group na vývoji podnikového softwaru:

 

• Jsme odborníci

Naše společnost se skládá ze zkušených IT specialistů, kteří pracují na plný úvazek a vedou naše klienty při výběru, návrhu, implementaci a údržbě technologií. Díky našemu konzultačnímu přístupu se nám daří již několik let navazovat silná, stabilní a dlouhodobá partnerství s různými klienty.

 

• Včas a v rámci rozpočtu

Díky zkušenostem s realizací projektů po celém světě poskytujeme včasná a cenově dostupná řešení v oblasti mobilních a cloudových služeb pro různá odvětví.

 

• Vytváření cenných nápadů

Náš tým nadšených odborníků se snaží nabízet přímočarou obchodní analýzu neustálým zaváděním nových nápadů. Naším hlavním cílem vždy je úspěch a spokojenost našich klientů, bez ohledu na lokalitu nebo podmínky. 

 

Máte zájem o vytvoření nejhodnotnějšího podnikového softwarového řešení na míru pro vaši firmu?
Kontaktujte nás již dnes! Těšíme se na vaši odpověď!

 

 


 

 

 

Často kladené otázky z Vývoj softwaru

 

Jaké jsou vaše klíčové kompetence v oblasti vývoje softwaru?

Mezi naše hlavní kompetence patří Machine Learning & AI, Big Data, Digital Transformation, IoT, UI/UX Design.
 

Jak přistupujete k řízení projektů při vývoji softwaru?

Náš přístup k řízení projektů je konzultativní, zaměřený na klienta, upřednostňuje návratnost investic, a to vše pro úspěšné dokončení projektu.
 

Můžete uvést příklady úspěšných realizovaných projektů?

Mezi úspěšné projekty patří DVL Express Info, FleetCare TMS, Unibox Warehouse a další, které prokazují odborné znalosti v oblasti vývoje webových stránek pro logistické společnosti, správu skladů a firemní webové stránky.

 

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů