Big Data

Výhody Big Data řešení


Společnosti denně získávají obrovské množství dat z různých zdrojů, a to jak z interních, tak z externích. Pro získání celkové představy o trhu a ekonomice podniku je nezbytné přijmout komplexní přístupy k analýze dat. Řešení big data prokázala účinnost a pomohla řadě podniků zdokonalit jejich činnost.

 

Představujeme vám několik pádných důvodů, proč byste měli zvážit implementaci Big Data řešení:

  • Ušetříte čas na každodenní výzkumné a analytické úkoly a tím zvýšíte efektivitu
  • Implementujete jedno podnikové řešení a snížíte tak provozní náklady
  • Přijímejte včasná rozhodnutí založená na datech a získáte díky tomu konkurenční výhodu
  • Identifikujete svou cílovou skupinu a tržní trendy díky předvídání chování zákazníků
  • Integrujete do interních procesů vaší společnosti řešení pro digitální management a nahradíte tím jednoúčelové nástroje

 

Pomocí big data řešení a prediktivních algoritmů je možné automatizovat procesy zpracování dat a vytvořit škálovatelné prostředí řízené daty, které usnadňuje rychlé a efektivní rozhodování.

Big Data

 

Služby vývoje Big Data


Fleet Care Group nabízí komplexní inženýrské služby v oblasti datové vědy zahrnující klíčové oblasti inovací, jako je cestovní ruch, kosmetický průmysl, marketing, logistika, e-Commerce a další. Náš tým datových inženýrů se snaží zajistit, aby data našich klientů byla přesně tříděna a aby aby podnikům nedocházelo k nákladným chybám.

 

Data Science

 

Použití datové vědy může zlepšit porozumění organizace jejím datům a vést k lepším obchodním náhledům. Fleet Care Group poskytuje služby data science, které využívají bohaté datové soubory k získání užitečných informací, zlepšení zákaznické zkušenosti a snížení odlivu zákazníků s cílem zvýšit obchodní hodnotu.

 

Poskytujeme vysoce konkurenceschopné služby data science, které mohou zvýšit míru udržení zákazníků a zefektivnit podnikání. Naše řešení SaaS pomáhají při rozhodování, urychlují zpracování a třídění dat a umožňují analýzu a prognózování v reálném čase.

 

Služby obchodní analýzy


Služby obchodní analýzy jsou klíčové pro zajištění udržitelné obchodní hodnoty a identifikaci potenciálních úzkých míst ovlivňujících efektivitu softwaru. Jako spojovací článek mezi stakeholdery a týmem vývojářů mají obchodní analytici hlubokou znalost obchodního a technického jazyka, díky které jsou neocenitelné v celém životním cyklu vývoje.

 
Máte zájem o konzultaci?
Kontaktujte nás

Vzhledem k tomu, že naši odborníci patří mezi špičkové poskytovatele služeb v oblasti podnikové analýzy, disponují analytickými dovednostmi a technikami, které jsou nezbytné k tomu, aby byl váš projekt úspěšný. Zdůrazňujeme, jak je důležité mít strukturovaný rámec obchodní analýzy a jak může významně přispět k úspěšnému provedení projektu. Rádi vám pomůžeme s osvojením agilních technik nebo tradičních vodopádových přístupů k vývoji metod rychlého zjišťování požadavků.

 

Internet věcí (IoT)


Podniky se mohou ponořit do říše inteligentních a propojených zařízení pomocí IoT řešení, která umožňují analýzu dat ze senzorů připojených k fyzickým objektům. Pomocí těchto dat mohou společnosti odhalit skryté zákonitosti a poznatky, aby mohly přijímat rozhodnutí podložená kvalitnějšími informacemi a rychle jednat.

 

Fleet Care Group nabízí služby vývoje IoT a může být spolehlivým technickým partnerem pro vaše potřeby. Pomůžeme vám s budováním chytrých zařízení, digitalizací analogových produktů a vytvořením infrastruktury pro řešení IoT na míru. Pokud navíc uvažujete o komplexní transformaci podniku, naši odborníci na poradenství v oblasti IoT vás mohou bezproblémově nasměrovat.

 

Proč si zvolit naše služby vývoje Big Data?


Ve společnosti Fleet Care Group nabízíme více než jen pomoc při vývoji nových řešení. Náš tým IT odborníků je také vysoce kvalifikovaný v poskytování poradenských služeb v oblasti zpracování dat velkého objemu. Poradíme vám se zpracováním datových souborů, získáním obchodních poznatků, tvorbou strategií a dalšími činnostmi. Naši analytici dokáží maximalizovat potenciál jakéhokoliv množství dat, i když nepotřebujete další vývoj softwaru.

 

Jako společnost poskytující služby v oblasti big data vám Fleet Care Group může pomoci přijímat podložená rozhodnutí, odhalit cenné poznatky, identifikovat korelace a splnit vaše obchodní potřeby. Náš tým využívá technologie umělé inteligence k nasazení analytických souborů v různých odvětvích, včetně finančních služeb, cestovního ruchu a marketingu. Mimo jiné také zavádíme opatření pro odhalování podvodů a využíváme přesné metody pro výpočet celoživotní hodnoty a míry odlivu zákazníků.

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů