Internet věcí (IoT)

Identifikace IoT strategie


Ve Fleet Care Group spolupracujeme se všemi stakeholdery našich klientů, abychom porozuměli cílům a požadavkům jejich společnosti a zajistili, že výsledný produkt bude efektivní a působivý. Snažíme se poskytovat iterativní řešení, které přináší okamžitou hodnotu a zároveň minimalizuje rozsáhlé implementační náročností. Náš tým vyniká v implementaci IoT řešení, která propojují různá zařízení, shromažďují cenná data a dovolují přijímat chytřejší obchodní rozhodnutí.

 

Spolupráce se společností Fleet Care Group při vývoji platformy pro internet věcí vám zajistí komplexní, uživatelsky přívětivé a efektivní řešení, které zvyšuje efektivitu procesů, získává využitelná data a zlepšuje zákaznickou zkušenost. Naše inovativní softwarová a hardwarová řešení překračují tradiční hranice a umožňují vám zvýšit počet zákazníků a jejich zapojení a zároveň snížit náklady.

 

Zavedením systému, který je slučitelný s chytrými zařízeními, můžete zvýšit produktivitu a zjednodušit operace na všech úrovních. Naše řešení IoT vám pomohou automatizovat opakující se procesy a racionalizovat pracovní postupy a zvýšit tak produktivitu a výkon. 

 

Naše služby

 

UI/UX Design

Náš přístup se soustředí na to, aby se uživatelé dostali do popředí vašeho podnikání, což vám umožní podívat se na váš produkt nebo službu z jejich pohledu. Naše služby UI/UX designu, které začínají komplexním průzkumem uživatelů a pokračují procesem návrhu produktu, snižují riziko řešení nevhodných problémů pro nevhodnou cílovou skupinu. Převádíme vaše strategické cíle do řešení, která rezonují s chováním uživatelů, konceptualizujeme tato řešení do podoby prototypů a iterativně vyvíjíme finální produkt s využitím postupů štíhlé výroby.

 

Naše odbornost v oblasti UX designu a zkušenosti s různými odvětvími zajišťují optimální soulad mezi vašimi obchodními cíli a specifickými potřebami vašich uživatelů, včetně nejžádanějších funkcí přístupného designu. Ať už jsou vašimi uživateli interní zaměstnanci nebo externí zákazníci, určitě ocení design vytvořený pro zmírnění jejich problémů.

 

IT poradenství

Výjimečná technická odbornost a rozsáhlé zkušenosti týmu Fleet Care Group vám pomohou vytvořit komplexní IT strategii, která se přizpůsobí firemním cílům v oblasti digitální a technologické transformace vaší společnosti. Nabízíme komplexní škálu poradenských služeb v oblasti IT, které odpovídají vašim potřebám.

 

Náš tým IT konzultantů poskytuje podporu přímo na místě, rozsáhlé zdroje a jedinečné znalosti, které vám pomohou ve všech oblastech vašich IT požadavků, včetně IT strategie, rozpočtování, plánování kontinuity provozu, cloudových služeb a migrace dat a dalších. Díky poradenským službám Fleet Care Group v oblasti IT můžete zůstat na vrcholu rychle se vyvíjejícího IT trhu.

Internet věcí (IoT)


Získejte špičková IoT řešení


Využijte naše rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti internetu věcí a získejte inovativní IoT řešení, které změní vaše podnikání. Bez ohledu na váš obor nabízí internet věcí efektivní nástroje pro získávání cenných informací z dat. Řada našich služeb vám navíc může pomoci s využitím vestavěné technologie IoT k získání konkurenční výhody.

 

Odborné znalosti v oblasti IoT:

 • Backend engineering
 • Řešení IoT založená na blockchainu
 • Podnikový a průmyslový IoT
 • Vývoj aplikací IoT
 • Cloudové služby IoT
 • IoT poradenství
 • Analýza dat IoT
 • Testování a podpora IoT
 
Máte zájem o konzultaci?
Kontaktujte nás

Odvětví, kterým poskytujeme služby:

 • Zemědělství
 • Automobilový průmysl
 • Bankovnictví a finance
 • Energetika
 • Logistika
 • Kosmetický průmysl
 • Marketing
 • Maloobchod
 • Cestovní ruch


Náš pracovní postup:


1. Vývoj konceptu

Spolehněte se na naše rozsáhlé zkušenosti s vývojem řešení IoT pro firmy působící v různých odvětvích, včetně logistiky, finančních služeb, cestovního ruchu, kosmetického průmyslu a marketingu. Díky těmto zkušenostem dokážeme navrhnout komplexní řešení IoT, které bude sladěno s vašimi cíli a záměry.

 

2. Návrh a tvorba prototypů

S ohledem na vaše současné systémy a budoucí cíle bude vytvořen prototyp na míru, který bude představovat nejlepší možné řešení na základě vaší strategie IoT.

 

3. Inženýring a údržba

Výsledkem je řešení IoT, které je uživatelsky přívětivé a vysoce efektivní, speciálně vytvořené pro zvýšení provozní výkonnosti. Navíc vám umožní shromažďovat více praktických dat a poskytovat vylepšenou a bezporuchovou zákaznickou zkušenost.


Začněte svůj projekt IoT s námi!

Náš tým technologických konzultantů se stane vaším spolehlivým poradcem a díky kombinaci technických dovedností, znalosti projektů a podnikavosti vám nabídne strategickou vizi a cenné informace. Kontaktujte nás ještě dnes a probereme s vámi vaše cíle a možné způsoby jejich dosažení.

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů