Služby

Naše základní služby vývoje softwaru na míru

Náš tým dodává řešení na míru, která odpovídají vizi a jedinečným výzvám, jimž čelí podniky našich zákazníků. Dokážeme integrovat naše služby se stávajícími systémy a aplikacemi třetích stran. Navrhujeme také architekturu se zaměřením na škálovatelnost, která je v centru našich rozhodnutí a návrhů, a implementujeme bezpečnostní opatření pro trvalou ochranu citlivých dat. Vynikáme také v oblasti migrace dat, školení uživatelů a průběžné údržby a podpory.
 

Životní cyklus vývoje softwaru na zakázku 

Abychom mohli dodat softwarové řešení pro vaše specifické potřeby, procházíme řadou fází. Prozkoumáme vaše obchodní potřeby a požadavky, abychom získali představu o rozsahu požadovaných prací. Poté nastíníme úkoly, časový harmonogram a zdroje. V průběhu celého procesu s vámi náš tým spolupracuje, aby byl zajištěn dokonalý soulad s vašimi cíli.

Před samotným kódováním vytvoříme plán vývoje. Díky rozsáhlému testování dodáme vysoce funkční produkt spolu s průběžnou zpětnou vazbou, technickou podporou a školením pro váš tým. V průběhu celého procesu oceníte naši proaktivní komunikaci, díky které budete informováni a zapojeni do všech fází projektu od jeho přípravy až po dokončení.

Naše základní služby vývoje softwaru na míru

Naše služby

Vývoj softwaru
Vlastní firemní software je důležitou součástí rozvoje každého podniku. Toto softwarové řešení umožňuje bezproblémově integrovat osvědčené postupy vaší společnosti a získat tak přímou konkurenční výhodu. Ve společnosti Fleet Care Group si uvědomujeme význam tvorby a realizace špičkového firemního softwaru pro podniky. Náš tým zkušených IT specialistů nabízí komplexní škálu vývojářských služeb, aby dokázal vám pomoct při dosahování stanovených cílů.
Dozvědět se více
QA a testování
Společnost Fleet Care Group nabízí komplexní služby v oblasti kontroly kvality a testování, které zajišťují, že software bude splňovat očekávání a požadavky uživatelů. Naše služby QA jsou navrženy tak, aby našim klientům pomohly dodávat vysoce kvalitní programové vybavení v krátkých termínech a podle častých plánů vydávání. Díky našim službám zajištění kvality můžete získat větší kontrolu nad životním cyklem svého produktu.
Dozvědět se více
DevOps poradenství
Dobře provedená strategie DevOps může společnostem zaměřeným na software pomoci s dosažením krátkodobých i dlouhodobých cílů a růstem. Pustit se do toho na vlastní pěst však může být riskantní kvůli různým nejistotám. Je proto dobré spolehnout se na poskytovatele poradenských služeb v oblasti DevOps, který má za sebou prokazatelnou zkušenost se zaváděním stručného plánu digitální transformace, přinášejícího hmatatelné výsledky.
Dozvědět se více
IT poradenství
Naše služby technologického poradenství vám pomohou, pokud chcete automatizovat, modernizovat nebo provést kompletní transformaci. Naše nabídka zahrnuje strategii, návrh, vývoj, implementaci, řízení rizik a správu služeb. V dnešním podnikatelském prostředí se každá společnost stává technologickým podnikem a my jsme zde, abychom vám s tímto přechodem pomohli.
Dozvědět se více
Technická podpora
Technická podpora zahrnuje správu a údržbu počítačového hardwaru a softwarových systémů a zaměřuje se na řešení technických problémů souvisejících s účty zákazníků nebo softwarovou infrastrukturou společnosti. Fleet Care Group pomáhá podnikům optimalizovat technologie budováním jejich IT infrastruktury a řízením dat, komunikace a zabezpečení.
Dozvědět se více

Proč si zvolit Fleet Care Group?

Již několik let dodáváme softwarová řešení na zakázku a budujeme si pevné vztahy se společnostmi, které nám svěřují zajišťování nezbytných designových a IT řešení. Naše hluboké znalosti osvědčených postupů v různých odvětvích přinášejí našim klientům mnoho výhod. Díky naší odborné historii a rozhodnutím založeným na datech s vámi spolupracujeme na projektech a dosahujeme těch nejlepších výsledků.
 

Nástroje a technologie, které naši vývojáři používají 

Fleet Care Group využívá nejnovější programovací jazyky a frameworky pro vývoj. Dodáváme uživatelsky přívětivé webové aplikace v rámci malých i rozsáhlých projektů prostřednictvím:

  • Vue.js
  • Python 
  • Modx
  • PHP
  • Javascript
  • Yii2
  • Laravel
  • React

Díky znalosti mnoha nástrojů a technologií dokáže náš tým přizpůsobit řešení vašim konkrétním potřebám, ať už jde o vývoj aplikací, responzivních webových stránek, design nebo jiné IT služby.

 

Co je to certifikace ISO a je-li Fleet Care Group certifikována? 

Certifikace ISO je celosvětově uznávaný standard týkající se kvality, bezpečnosti a efektivity. Zajišťuje, že společnosti přistupují ke své práci se zaměřením na řízení kvality, spokojenost zákazníků a manipulace s důležitými daty za použití účinných postupů IT bezpečnosti. Společnost Fleet Care Group je certifikována podle norem ISO.

 

Jak si vybrat společnost na vývoj softwaru? 

Výběr správné společnosti je důležitý a může ovlivnit úspěch vašeho projektu. Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti při výběru té pravé pro vaše podnikání. 

 

• Odbornost v oboru a recenze
Zvažte dosavadní výsledky a předchozí projekty společnosti. Pohled na předchozí projekty poskytuje přehled o schopnostech a řešeních, které vyvinula.
• Technologický stack 
A scalable solution is essential for any business. The developing and IT teams of your potential partner should be across the latest programming languages and frameworks for delivering custom software services.
• IoT a analýza založená na datech
Znalost těchto technologií zajišťuje přehled o výkonnosti a zvyšuje provozní efektivitu. Je to skvělý způsob, jak zlepšit celkovou efektivitu řízení provozu a uspokojování obchodních potřeb.
• Řešení na míru
Zeptejte se na příklady vývoje na míru. Vaše specifické požadavky vyžadují pozornost pro bezproblémovou a relevantní implementaci.

 

Jaké jsou největší výhody outsourcingu vývoje softwaru? 

Outsourcing vývoje softwaru profesionálům, jako je Fleet Care Group, zlepšuje váš obchodní model. Získáváte přístup k našim kvalifikovaným odborníkům, kteří vám umožní soustředit se na vaše hlavní strategie a operace. Je to cenově dostupnější než vlastní tým a proces najímání zaměstnanců.

 

Nepřetržitý vývoj a podpora podnikání řídí růst efektivním způsobem napříč technologickým pokrokem a snižuje rizika. Jakmile obdržíte softwarové řešení na míru, poznáte, jakou hodnotu může mít skvělý nástroj pro řízení, který se škáluje spolu s vaším podnikáním. Je to investice, která přinese výsledky prostřednictvím efektivního využití času pro řízení operací a systémů ve vaší firmě.

 

Case studies

Pojďme spolupracovat!
Kontaktujte nás již dnes a zjistěte, jak Fleet Care může pomoci inovovat vaše podnikání!
Pojďme spolupracovat!
Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů