Blog

React

React

Využijte ekosystém React a jeho nástroje k vytváření špičkových jednostránkových nebo multiplatformních aplikací React Native. Náš tým vám pomůže s podporou a škálováním digitálního systému při rozšiřování vašeho podnikání.
Pokračovat ve čtení
VueJS

VueJS

Vue.js je vysoce výkonný framework vhodný jak pro malé, tak pro rozsáhlé projekty. Pokud se rozhodnete pro Vue.js, můžete vyvinout produkt, který bude hladce fungovat v různých prohlížečích.
Pokračovat ve čtení
Python

Python

Python si získal obrovskou popularitu jako programovací jazyk, který se běžně používá pro vývoj dynamických webových stránek a aplikací. V současné době se mnoho předních světových platforem a podniků zaměřilo na Python, aby změnily svou digitální cestu.
Pokračovat ve čtení
Laravel

Laravel

Laravel je všeobecně uznáván jako jeden z nejoblíbenějších aplikačních frameworků v jazyce PHP. Vývoj v tomto frameworku usnadňuje tvorbu uživatelsky přívětivých webových aplikací, které se vyznačují vysokou úrovní údržby, robustními funkcemi a rychlým vývojem.
Pokračovat ve čtení
ModX

ModX

Modx je framework pro tvorbu webových stránek, který poskytuje rozsáhlou škálu funkcí, například bohatý textový editor WYSIWYG, grafický webový instalátor, podporu různých serverů, úplnou kontrolu nad adresami URL a metadaty, rozsáhlou základnu doplňků a integraci e-commerce prostřednictvím služby Foxycart. Pokud uvažujete o CMS webu pro vaši společnost, Modx je ideální volbou.
Pokračovat ve čtení
PHP

PHP

PHP je výjimečnou příležitostí pro vývoj silného digitálního zážitku, který zlepšuje vazbu mezi vaší značkou a zákazníky a zároveň vám poskytuje výhodu oproti konkurenci. Fleet Care Group jako společnost zabývající se vývojem v jazyce PHP a mající několikaleté zkušenosti se stala lídrem v této oblasti.
Pokračovat ve čtení
Yii2

Yii2

Yii2 Framework je vývojový backend framework, který umožňuje rychlé vytváření vysoce kvalitních webových aplikací v souladu s aktuálními webovými standardy a konvencemi. Ve společnosti Fleet Care Group jsme významným poskytovatelem služeb vývoje webových stránek a aplikací pomocí frameworku Yii2.
Pokračovat ve čtení
JavaScript

JavaScript

JavaScript je vysokoúrovňový, škálovatelný a spolehlivý jazyk, který se spolu s jazyky CSS a HTML stává čím dál oblíbenějším pro vývoj front-endu. Pomocí JavaScriptu se dá vytvořit dynamické a interaktivní webové stránky, a proto tuto technologii dnes využívá mnoho populárních webů.
Pokračovat ve čtení
Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů