Digitální transformace

Vytvoření dokonalé strategie digitální transformace


Základem každého úspěšného podnikání je hluboké porozumění požadavkům trhu. To znamená, že zákazník je středobodem všeho, co děláte, od vytváření zkušeností zaměřených na uživatele až po budování propojeného ekosystému lidí, procesů a technologií. Fleet Care Group pomáhá podnikům z různých odvětví, jako je například marketing a logistika, procházet složitým procesem digitální transformace a umožňuje jim dosáhnout jejich cílů.

 

Digitální transformace není jen o zavádění nových technologií, jako je internet věcí a umělá inteligence. Místo toho vyžaduje zásadní změnu způsobu fungování podnikových procesů napříč celou organizací. Ve společnosti Fleet Care Group s vámi spolupracujeme na určení nejefektivnější cesty postupné transformace podniku. To zahrnuje vypracování plánu modernizace stávajících operací, výběr vhodné modernizační strategie a technologického stacku pro řízení procesu reengineeringu.

 

Jakmile určíme technologii potřebnou pro rozvoj vašeho podnikání, náš tým odborníků vyvine software nezbytný pro formování budoucnosti vašeho odvětví. To zahrnuje kompletní vývoj softwaru, od nápadu přes realizaci až po výsledky. Naším cílem je umožnit lídrům v oboru získat konkurenční výhodu v novém digitálním věku pomocí modernizace jejich digitálních nástrojů, které zabezpečí jejich provoz v budoucnosti.

 

Chápeme, že změna může být těžká. Spolupracujeme s vámi na každém kroku, abychom zajistili hladký a efektivní proces transformace. Zaměřujeme se na zvýšení celopodnikového povědomí a aktivaci trhu, abyste mohli poskytovat výjimečné služby zákazníkům a zároveň optimalizovat stávající provoz pro budoucí pracovní sílu.

Digitální transformace


Podnikové inovace v digitálním věku


Náš tým IT odborníků má bohaté znalosti v oblasti služeb digitální transformace, což nám umožňuje poskytovat spolehlivá řešení, která splňují různé požadavky.

 

Machine Learning & AI


V posledních letech inteligentní strojové systémy ovlivnily podnikání různými způsoby. Očekává se, že tyto pokročilé technologie budou hnací silou další generace řešení digitální transformace. Fleet Care Group poskytuje řešení AI a strojového učení, která umožňují podnikům v různých odvětvích, včetně finančních služeb, cestovního ruchu, kosmetického průmyslu, marketingu a také logistiky, vyvíjet vysoce personalizovaná řešení s využitím nejmodernějších algoritmů strojového učení.

 
Máte zájem o konzultaci?
Kontaktujte nás

Naše odborné znalosti v oblasti IT se rozšiřují a pomáhají podnikům kombinovat dané algoritmy s nejmodernějšími technologiemi, jako je rozšířená a virtuální realita, aby dosáhli maximální spokojenosti zákazníků a získali konkurenční výhodu. Naše AI řešení mají schopnosti podobné lidským, jako je uvažování, učení a sebezdokonalování, a to bez předchozího programování softwaru. Naše metodika pro vývoj projektů v oblasti umělé inteligence a datové vědy se liší od té, kterou používáme pro tradiční projekty dodávek softwaru.

Pomáháme firmám:

  • Rozvíjet nové dovednosti v oblasti datové vědy a umělé inteligence 
  • Vytvořit novou infrastrukturu pro Big Data a nasazení modelů
  • Zavést novou kulturu spolupráce mezi byznysem a datovými vědci

Poskytujeme řešení pro společnosti, které potřebují více odborných znalostí v oblasti umělé inteligence nebo nejsou ochotny najímat nové talenty, dokud se výhody umělé inteligence neprokáží. Zaměřujeme se na výzkum, poskytování komplexních řešení a integraci do stávajícího nebo nově budovaného prostředí klienta.

 

Internet věcí (IoT)


Se zdokonalováním technologie internetu věcí se firmám nabízí neomezené možnosti, jak získat konkurenční výhody prostřednictvím poradenských služeb v oblasti IoT a vývoje aplikací. Kromě toho jsou služby vývoje softwaru pro IoT stále žádanější, protože IoT se spojuje s disruptivními technologiemi, jako je umělá inteligence, analytika a cloud computing.

 

Shromažďováním a analýzou dat z různých zařízení mohou podniky sledovat výkonnost produktů, inovovat ve větším rozsahu, předvídat chování zákazníků, maximalizovat pružnost sítě a získávat cenné informace o svém provozu. Fleet Care Group nabízí komplexní služby vývoje IoT softwaru, které pomáhají podnikům s architekturou připravenou na budoucnost. Tato IoT řešení na míru umožňují růst založený na datech a zlepšují zkušenosti napříč koncovými body.

 

Spolupracujeme s předními dodavateli služeb IoT a poskytujeme robustní a vysoce výkonná firemní řešení. Společnosti mohou využít služeb FleetCare Group v oblasti vývoje mobilních IoT aplikací, které jim umožní propojit se a podpořit růst založený na datech. Naši odborníci navíc mohou společnostem pomoci vyvinout individuální IoT řešení, která zlepší rozhodování, kvalitu služeb pro zákazníky a celkovou výkonnost podniku.

 

Svěřte svou digitální transformaci do rukou jedné z nejlepších společností v oboru.

Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací!

 

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů