Digitální transformace a
softwarové inovace řešení pro vaše podnikání nekonečné možnosti

Co děláme:

Fleet Care Group se specializuje na vývoj softwaru na míru, outsourcing a CRM pro podniky. V našem oboru máme značné zkušenosti a poskytujeme zakázkový vývoj softwaru a doprovodné služby pro různá odvětví.

Pokud potřebujete hladce fungující CRM nebo software na míru pro váš byznys ať už v oblasti marketingu, kosmetiky, logistiky nebo v jakémkoli jiném oboru, máme pro vás řešení.

Získejte prvotřídní služby firemního inženýrství, designu a technologického poradenství, abyste mohli efektivně rozvíjet své podnikání a zlepšit jeho provoz. Díky těmto službám dokážete optimalizovat své obchodní procesy a rychleji dosáhnout svých cílů.

Společnost Fleet Care Group se pyšní svými odbornými znalostmi v oblasti vývoje softwaru, poradenství v oblasti CRM, řešení na zakázku a služeb zajišťování kvality a testování. Máme velké portfolio případů a produktů vyvinutých pro optimalizaci výkonnosti podniků.

image

Co nabízíme:

Přiměřená cena
Vývoj profesionálních služeb a programů pro provádění činností v oblasti IT stojí za ty peníze. Za několik měsíců používání našich produktů se Vám investované finance plně vrátí!
Úspora času a peněz
Vyvíjíme systémy pro sledování nákladů, které vám umožní systematicky analyzovat účelnost vybraných výdajů ve vaší firmě a zkrátit čas potřebný pro rozhodování.
Technická podpora
Nabízíme vám řadu možností pro operativní komunikaci s naším týmem, který vám pomůže vyřešit veškeré záležitosti související s prací na vývoji vámi požadovaného systému.
Tým odborníků
Na vašich projektech bude pracovat tým skutečných profesionálů s dlouholetými zkušenostmi s vývojem IT produktů, který udělá vše pro to, aby uspokojil potřeby Vaší firmy.
Řešení na míru
Nabízíme individuální řešení a výběr nejoptimálnějších systémů pro plynulý provoz Vaší firmy. Vytváříme a realizujeme jednoduchá, rychlá a efektivní IT řešení pro všechny naši zákazníky
Zaškolení
Všechny naše systémy jsou vytvořeny v souladu s Vašimi požadavky a zaškolení pro práci s nimi nebude pro nikoho z vašich zaměstnanců náročné. Poskytujeme podrobné pokyny, jak s nimi pracovat.

Case studies

Pojďme spolupracovat!
Kontaktujte nás již dnes a zjistěte, jak Fleet Care může pomoci inovovat vaše podnikání!
logo
Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost. Před použitím stránky si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů